Şehir Rehberi Haber Girişi : 07 Mart 2024 11:48

Erzurumlu Nine İle Valinin Müthiş Diyaloğu >Tıkla İzle

Erzurumlu Nine İle Valinin Müthiş Diyaloğu >Tıkla İzle
Geçtiğimiz günlerde Vali Çiftçi ile bir araya gelen 100 yaşındaki Aliye Nine, Çiftçi’ye verdiği sözü tuttu. İkinci buluşmada da gülümseten diyaloglar ortaya çıktı.
Erzurumlu Nine İle Valinin Müthiş Diyaloğu >Tıkla İzle

Göreve geldiği günden bu yana özellikle halkla yakın ilişkiler kurmaya gayret eden Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi, geçtiğimiz günlerde Aliye Nine’yi evinde ziyaret etmişti. Vali Mustafa Çiftçi ile uzun uzun sohbet eden Aliye Nine, iadeiziyaret sözü de vermişti.

Vali Çiftçi bu kez eşi Azime Çiftçi ile birlikte Aliye Nine’nin evine giderek onu Valilik Konağı’na götürdü ve burada bir süre misafir etti.  Aliye Nine Vali Çiftçi’ye “Bak beni unutmak yok” diye tembih edince Vali Mustafa Çiftçi, “Buradan gidinceye kadar böyle zaman zaman gelip ziyaret edeceğim” dedi.

Vali Mustafa Çiftçi konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Aliye Nine'mizi daha önceden anlaştığımız gibi hanımla beraber ziyaret ettik, evimize davet ettik, komşusuyla beraber evde misafir ettik. Hoş sohbet Nine'mizle hoşça vakit geçirdik, hayır dualarından bolca nasiplendik. Onlar bizim dua kapımız, onların sayesinde Cenab-ı Allah yerden bereketini, gökten rahmetini eksik etmiyor” ifadelerine yer verdi.

Melek Ahıskalı