Siyaset Haber Girişi : 12 Şubat 2024 10:18

Gece Gündüz Aziziye İçin Sıkmadık El Bırakmıyor

Gece Gündüz Aziziye İçin Sıkmadık El Bırakmıyor
Gece gündüz demeden, Erzurum'un Aziziye ilçesi için çırpınan Ak Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Eyüp Tavlaşoğlu, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 7 den 70 herkese dokunuyor.

Gündüzleri çarşı pazar esnafını ziyaret ederken, akşamları köyleri gezip vatandaşlarla buluşuyor. 31 Mart Seçimleri'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın belirlediği vizyon doğrultusunda hareket eden Tavlaşoğlu, "Türkiye Yüzyılı Şehirleri İçin Gerçek Belediyecilik" anlayışını benimseyerek gönül belediyeciliği vurgusu yapıyor. Otuz yıllık belediyecilik deneyimiyle donanmış olan Tavlaşoğlu, bilgi, beceri ve tecrübelerini Aziziye'nin kalkınması ve gelişmesi için ortaya koyuyor. Hedefi, ilçeyi daha yaşanabilir ve huzurlu bir konuma taşımak için projelerini hayata geçirmek'dedi.

 

EYÜP TAVLAŞOĞLU KİMDİR?

 

Eyüp Tavlaşoğlu, 2002 yılında AK Parti Dadaşkent Belde Teşkilatı’nda siyasi hayatına başladı. 2004 yerel seçimlerinde Dadaşkent Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi seçildi. Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nde 2004-2009 yılları arasında kesintisiz olarak Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili olarak görev yaptı. 2009 seçimlerinde Aziziye Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi seçildi. 2009-2014 yılları arasında Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili görevini ifa etti. 2014 seçimlerinde Yakutiye Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi seçildi. 2009-2014 yıllarında Erzurum 2. Organize Sanayi Bölgesinin Kurulumunda Müdür olarak görev yaptı. 2014-2018 yılları arasında Buz Hokeyi Federasyonu yönetim kurulunda görev aldı. Tavlaşoğlu, halen Büyükşehir Belediyesi’nde Büyükşehir Belediyesi Meclis Birinci Başkan Vekili ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili olarak görevlerine devam etmektedir.