• Dönerci Hacı Baba
Şehir Gündemi Haber Girişi : 20 Kasım 2023 23:05

Ömer Laloğlu’da Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

 

AK Parti’de 31 Mart yerel seçimlerine dair aday adaylığı başvuru süreci devam ederken, bir adım da Çat ilçesinin sevilen isimlerinden biri olan Ömer LALOĞLU’ndan geldi.
Aday gösterilmesi halinde kendisini her an destekleyeceğini dile getiren muhtarlar, Laloğlu ailesi fertleri ve ilçe halkından sevenleri ile birlikte AK Parti Çat ilçe başkanlığına giderek Aday Adaylığı başvurusunu yapan Ömer LALOĞLU, burada yaptığı konuşmada şunları dile getirdi:

 

 

‘Siyaset hizmet yolunda bir bayrak yarışıdır. 30 Yılı aşkın bir süredir icra ettiğimiz bürokrasi hayatımızı tüm ilçe halkımızı kucaklayarak zenginleştirdik. Hizmet ettiğimiz kurum vesilesi ile ilçedeki tüm aileler ile iletişime geçebilmiş, her biri ile gönül bağını kurabilmiş ve hizmet namına atılabilecek tüm adımları atabilmek için gayret etmiş biriyiz.
Şimdi niyetlendiğimiz Çat Belediye Başkanlık seçimi öncesi aday adaylığı başvurumuzu da, yine aynı halis niyetimiz ve hizmet ideallerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Bu yarış neticesinde, AK Parti Belediye Başkan adaylığının bizlere tevdi edilmesi halinde, seçimlerden kesin başarı ile çıkmak ve seçim zaferi ardından ilçemize hakkıyla hizmet etme hedefindeyiz’ dedi.
Çat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında, son 17 yılı Vakıf Müdürlüğü olmak üzere 30 yılı aşkın süredir görev yapan Ömer LALOĞLU, Çat’ın önde gelen ailelerinden birinin ferdi olması yanı sıra, ilçe halkı tarafından sevilen ve saygı duyulan isimleri arasında yer alıyor.
Ömer LALOĞLU Kimdir?
25 Mayıs 1970 tarihinde Erzurum Çat ilçesi Kızılca Mahallesinde doğdu.
İlkokulu, Lise öğrenimimi Çat Lisesinde tamamladı.
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu
1992 yılında Çat Kaymakamlığının Çat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında çalışmaya başladı.
2006 yılından Aynı kurumda Müdür olarak atanarak göreve devam etti.
Evli ve 4 çocuk babasıdır.