• Dönerci Hacı Baba
Siyaset Haber Girişi : 07 Şubat 2024 11:15

Tavlaşoğlu Bismillah Deyip Startı Verdi

Tavlaşoğlu Bismillah Deyip Startı Verdi
Cumhur ittifakı Aziziye Belediye Başkan Adayı Eyüp Tavlaşoğlu, adaylığının açıklanmasının ardından seçim çalışmalarına start verdi.

Geçtiğimiz hafta Erzurum İlçe Belediye Başkan adaylarını açıklayan AK Parti, Cumhur ittifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi ile 31 Mart yerel seçimlerinde sandıktan zaferle çıkmayı hedefliyor. Bu kapsamda Cumhur ittifakı Aziziye Belediye Başkan Adayı Eyüp Tavlaşoğlu, seçim çalışmalarına hızlı başladı. İlçede ziyaretlerini sürdürerek vatandaşlarla buluşan Tavlaşoğlu, “31 Mart sonrası göreve geldiğimizde belediyecilik hizmetlerinde yepyeni bir sayfa açacağız” vurgusunu paylaştı.

"Var gücümüzle çalışacağız"

Tavlaşoğlu, AK Parti Belediyeciliğinin başarısının 94 ruhuna dayandığına dikkat çekerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı dönemini efsane olarak nitelendirdi. İlçe için büyük hedefler koyduklarını dile getiren Tavlaşoğlu, Erzurum’un batıya açılan penceresi konumunda bulunan Aziziye’nin belediyecilik hizmetlerinden daha fazla yararlanabilmesi için var güçleriyle çalışacağını belirtti.

Büyük projelerimiz var!

Tavlaşoğlu, “Aziziye ilçemiz mahalle statüsünde 69 köyü ve üç merkez mahallesi ile son yıllarda büyük gelişme gösteren ilçelerimizden birisi. Nüfusu sürekli artış gösteren ilçemizde yapmayı planladığımız büyük projelerimiz mevcut. Seçim gezilerimizde de bu projelerimizi vatandaşlarımıza anlatıp desteklerini isteyeceğiz. İnşallah 31 Mart sonrası göreve geldiğimizde belediyecilik hizmetlerinde yepyeni bir sayfa açacağız” diye konuştu.

Nesrin DEMİR