• Dönerci Hacı Baba
Şehir Gündemi Haber Girişi : 12 Kasım 2023 23:27

Bu galibiyet Erzurum'a helal olsun!

Erzurumspor Yardımcı Antrenörü Hakan Çobanoğlu, “Sezon başından beri VAR ve hakemler yüzünden çok puan kaybettik. Bugün de Hakan Hoca saha kenarında daha kötü şeyler söylememek için ‘Beni atar mısın’ dedi. Hakem de attı. Bu galibiyet Erzurum’a hayırlı olsun” dedi.

 

Erzurumspor Yardımcı Antrenörü Hakan Çobanoğlu, “Sezon başından beri VAR ve hakemler yüzünden çok puan kaybettik. Bugün de Hakan Hoca saha kenarında daha kötü şeyler söylememek için ‘Beni atar mısın’ dedi. Hakem de attı. Bu galibiyet Erzurum’a hayırlı olsun” dedi.

 

 Göztepe Teknik Direktörü Radomir Kokovic, Erzurumspor'u tebrik ediyorum gerçekten iyi mücadele edip galibiyeti hak ettiler"
 diye konuştu. 

 

5 gollü Erzurum-Göztepe maçından sonra Teknik adamlar müsabakayı değerlendirdi. Trendyol 1. Ligin 12. Haftasında Göztepe karşısında 3-2 galip gelen Erzurumspor’da Teknik Patron Hakan Kutlu devre arasında kırmızı kart görünce maç sonu basın toplantısında Yardımcı Antrenör Hakan Çobanoğlu konuştu. 
Çobanoğlu, "Bugün bizim için muhteşem bir galibiyet oldu. İlk 20 dakikada 2 tane çok güzel goller bulduk. Ama taç atışında gol yedik ve biraz demoralize olduk. İlk yarı 2-1 bitti daha sonra duran toptan gol yedik ve 2-2 oldu ama sonunda muhteşem bir dönüş oldu. Gerçekten çok karakterli, onurlu savaşan bir oyuncu topluluğumuz var. Hiç bir zaman maçı bırakmayan, sonuna kadar götüren muhteşem çocuklar. Ben onlara 'aslan parçası' diyorum" diye konuştu

 

Hocamız beni atar mısın dedi başka bir kelime etmedi
Teknik direktör Hakan Kutlu'nun maçtan atılmasıyla ilgili de konuşan  Erzurumspor Yardımcı Antrenörü Hakan Çobanoğlu, "Hakan hoca bugün atıldı ve inanın hiç bir şey söylemedi. Sadece 'beni atar mısın lütfen' dedi. Çünkü haftalardır hakemler bizim çok puan kaybetmemize neden oldu. VAR'dan gollerimiz döndü. O yüzden hocada kenarda durup daha kötü şeyler söylememek için hakeme söylediği tek şey bu. Galibiyetimiz Erzurum'a hediyemiz olsun” şeklinde konuştu.

 

Göz-Göz’ün hocası Erzurum’u tebrik etti
Göztepe Teknik Direktörü Radomir Kokovic de oyuna yavaş başladıklarını ve çok erken gol yediklerini belirtti.
Sarı-kırmızılıların Teknik Patronu, "Erzurumspor'u tebrik ediyorum, gerçekten iyi mücadele edip galibiyeti hak ettiler. Oyuna yavaş başladık ve maçın başında bireysel hatalardan kaynaklanan 2 tane çok çabuk gol yedik. ilk yarı bitmeden geri gelmek için mücadele ettik ve bir gol bularak skoru 2-1'e getirdik. Devre arasında da maçı nasıl çevirebiliriz diye çalışmalar yaptık. İkinci yarı oyuna agresif başladık ve oyun formasyonuyla ilgili değişikliğe gittik. Gol de bulduk ama son dakikalarda bir hatayla bir gol daha yedik” dedi.
Erzurum galibiyet hak etti
Erzurumspor’un galibiyeti hak ettiğini vedaha iyi oynadığını belirten Göztepe’nin hocası, "Bu akşam aslında biz gerçekten iyi değildik çok fazla hata yaptık ve kazanmayı hak etmedik diyebiliriz. Erzurum'a kadar gelip bizi destekleyen taraftarlarımıza teşekkür ederiz. Bu akşam biz istediğimiz gibi değildik. Şu anda benim öncelikle maçla ilgili görüntüleri görmem gerekiyor. Bazı soru işareti olan pozisyonlar var ama ben hakemlerle ilgili çok fazla konuşmak istemiyorum çünkü önce kendimize bakmamız lazım. Nerelerde iyi değildik nerelerde hata yaptık. Hakem hata yaptıysa bunlara bakabiliriz” diye konuştu.

 

Şeyma TAHİR