Asayiş Haber Girişi : 14 Kasım 2023 10:25

Erzurum'da yakalandı!

Erzurum'da yakalandı!
Erzurum Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan uygulamada bir şahsın karnında 1 kg 134 gram Afyon Sakızı maddesi ele geçirildi.

Erzurum’da ekiplerin uyuşturucu ile mücadelesi tam gaz devam ediyor. Bu kapsamda yapılan uygulamalar doğrultusunda yolcu otobüsünde durdurulan bir şahsın karnından 1 kg 134 gram Afyon Sakızı maddesi çıkarıldı. Konuyla ilgili adli mercilere sevk edilen şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Erzurum Emniyet Müdürlüğünden konuya ilişkin yapılan açıklamada,” Uyuşturucu madde ticareti ve sevkiyatına yönelik yapılan çalışmalar neticesinde 13.11.2023 tarihinde tespit edilen yolcu otobüsünde durumundan şüphelenilerek uyuşturucu madde yutmuş olabileceği değerlendirilen ve İlimiz Şehir Hastanesinde iç beden muayenesi yaptırılan S.A. (2006 doğumlu) isimli şahıstan toplam 1 kg 134 gram Afyon Sakızı maddesi ele geçirilmiş, konuyla ilgili adli mercilere sevk edilen şahıs tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir. Uyuşturucu veya uyarıcı madde satışı, kullanımı ve nakli ile ilgili mücadelemiz kararlılıkla sürdürülecektir.” İfadelerine yer verildi.

Nesrin DEMİR