Spor Haber Girişi : 04 Temmuz 2024 20:24

Erzurumspor Mustafa Akbaş ve Sefa Akgün’le sözleşme Yeniledi

Erzurumspor Mustafa Akbaş ve  Sefa Akgün’le sözleşme Yeniledi
Erzurumspor'da sözleşmeleri sona eren Mustafa Akbaş ve Sefa Akgün’le yeniden sözleşme imzalandı.

İç transfer çalışmaları sürdüren Erzurumspor,  sözleşmeleri sona eren Mustafa Akbaş ve Sefa Akgün’le yeniden sözleşme imzaladı.

Kulüp Başkanı  Ahmet Dal, Erzurumspor Tesislerinde  bir araya geldiği oyuncularla 2 yıllık resmi sözleşmeyi imzalayarak başarı dileklerinde bulundu.

Kulüp Başkanı Dal , " Her iki oyuncumuzla anlaştığımız için mutluyuz. Takım kaptanlarımızdan biri olan Mustafa Akbaş’la üçüncü yılımız. Kendisi de Erzurum’u, Erzurumspor’u evi gibi görüyor ve burayı çok sevdiğini biliyorum. Bizde kendisini seviyoruz. Yeniden anlaştığımız için mutluyuz."dedi.

 Dal: " Sefa Akgün elimizde büyüdü diyebilirim. 18 yaşından beri kulübümüzün oyuncusu ve bizim için kıymetli. Sefa’dan beklentimizin yüksek olduğunu buradan bir kez daha ifade ediyorum. Kendisine de söyledim ve oda bunun fazlasıyla bilicinde.

Her iki futbolcumuza da şanlı formamız altında başarılar diliyorum. Sağlıklı, kazasız, belasız ve sakatsızlık bir sezon geçirmelerini diliyorum. Hem kulübümüze hem de oyuncu arkadaşlarımıza hayırlı olsun diyorum."