• Dönerci Hacı Baba
Şehir Gündemi Haber Girişi : 01 Eylül 2023 14:29

Sunar'dan öldürülen belediye çalışanı için taziye mesajı

Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, Tortum ilçesinde arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan kavgada, kardeşi tarafından bıçakla öldürülen belediye personeli İdris Yıldız için taziye mesajı yayımladı.

 

Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, Tortum ilçesinde arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan kavgada, kardeşi tarafından bıçakla öldürülen mesai arkadaşları İdris Yıldız için taziye mesajı yayımladı. Başkan Sunar merhuma rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır diledi.

Başkan Sunar merhuma rahmet, ailesine sabır dileyerek, “Çalışma arkadaşımız İdris Yıldız’ı elim bir vaka sonucu kaybetti. Rabbim mekanını cennet eylesin. Ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Ne olmuştu?

Erzurum'un Tortum ilçesinde arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan kavgada, bir kişi kardeşini bıçakla öldürdü.

Pehlivanlı Mahallesi'nde yaşayan kardeşler Ö.Y ile İ.Y arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan tartışma, kavgaya dönüştü. Ö.Y. kardeşi İ.Y'yi bıçakla ağır yaraladıktan sonra kaçtı.

Olay yerine çağırılan sağlık ekiplerince yapılan müdahalenin ardından hastaneye yetiştirilmeye çalışılan İ.Y. ambulansta hayatını kaybetti.

Güvenlik güçleri, Ö.Y'yi yakalamak için çalışma başlattı.

 

Nesrin Demir Pusula